۞ پیامبر صلی الله علیه و آله:
يَا عَلِيٌّ حُبُّكَ إِيمَانٌ وَ بُغْضُكَ نِفَاقٌ وَ كُفْرٌ. (معانی الاخبار، ج1، ص206)

درباره ما

در باره ما

مرحوم شیخ مصطفی خبازیان زاده با منبرها و سخنرانی ها و روضه هایشان همیشه با تسلط ویژه بر احادیث و روایات  به مباحث مبتلی به مردم می پرداختند و ایشان خود را در راه نشر احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و توجه ویژه به امام زمان علیه السلام وقف نموده بودند غیرت و صلابت ایشان در سخنرانی ها و گویا بودن جملات ایشان و غنی بودن و روایی بودن سخنرانی های ایشان ما را به این مهم وا داشت که می تواند نشر آثار به جای مانده از ایشان قدمی باشد در مسیر تعلیم و تعلّم معارف اهل بیت علیهم السلام.

جمعی که به انجام این مهم پرداخته اند بدون وابستگی به ارگانی با عنایت ویژه‌ی حضرت صاحب الزمان علیه السلام قدم در این راه گذاشته اند لازم به ذکر است که حمایت و همراهی برخی از خیرین محترم در این امر بسیار کار گشا بوده است.خداوند متعال از تمامی خیرین محترم قبول فرماید.

خداوند را شاکریم که نرم افزار اندروید مرحوم مدتی است تکمیل و در دسترس عموم قرار گرفته است و همچنین وب سایت ایشان نیز از تیر ماه سال ۹۸ شروع به کار نموده است و جمع حاضر در حال تکمیل و توسعه وب سایت مرحوم خبازیان می باشند و از اهداف این جمع علاوه بر تکمیل و به روزرسانی موارد ذکر شده ، پرداختن به تدوین و چاپ و نشر آثار ایشان می باشد.

از تمامی خیّرین و صاحب نظران دعوت می شود که ما را درانجام این امر حمایت و همراهی نمایند.

امید است که با معرفی ایشان و نشر سخنرانی های ناب و پر گوهر ایشان  گامی در جهت خدمت به  امام عصر علیه السلام برداشته باشیم . ان شاء‌الله

  سایت رسمی مرحوم شیخ مصطفی خبازیان زاده